Úvod O společnosti Podporujeme

Podporujeme

Středočeské vodárny, a.s., patří mezi společnosti, které se snaží podporovat, v rámci svých možností, dění v provozovaném regionu. V rámci skupiny Veolia ČR spolupracuje nejčastěji na projektech ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia.

 

 

 

Voda pro Afriku

V rámci skupiny a ve spolupráci s Nadačním fondem Veolia se společnost zapojila do projektu Voda pro Afriku, který realizuje společnost Člověk v tísni.

 

 


 

Podpora Biodiverzity

Společnost usiluje při své vlastní činnosti v rámci návazných aktivit v duchu společenské odpovědnosti o zachování přírodní rozmanitosti, biodiverzity.

V roce 2011 byl odstartován společný projekt společnosti Veolia , Nadačního fondu Veolia a organizace Sladkovodní giganti o.s. Jakuba Vágnera nazvaný Cesta pstruha". Jeho cílem je návrat lososovitých ryb do českých řek. V rámci projektu, který je naplánován na pět let, bude každý rok vypuštěno kolem 4000 ks pstruhů.

 

Zde bude JS kód

 


  MiNiGRANTY

Díky těmto projketům mohou zaměstnanci společnosti získat finanční podporu pro veřejně prospěšné projekty, na jehož realizaci se jako dobrovolníci podílejí. Mnozí zaměstnanci firmy jsou aktivními členy nejrůznějších občanských sdružení a spolků nebo sympatizují s charitativními projekty neziskových organizací a tímto způsobem mohou přispět k získání prostředků pro širokou řadu aktivit.

 

 

 

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Cena vody v roce 2019

Kvalita pitné vody

Technické standardy