Úvod Zákazníci

Zákazníci

Středočeské vodárny, a.s., (SVAS) člen skupiny Veolia Voda, jsou provozovatelem vodovodů a kanalizací v majetku obcí a měst, které se nachází na území bývalých okresů Kladno, Mělník, části Prahy východ a západ, části okresů Rakovník a Mladá Boleslav.

V části zákazníci vám nabízíme informace potřebné pro zřízení vodovodní a kanalizační přípojky a týkající se smluvního vztahu,  měření spotřeby a  fakturace. Pro větší přehled si můžete aktivovat zákaznický účet online a stáhnout potřebné formuláře, kanalizační řády, ceníky služeb, atd.. Podívat se můžete také na průzkum spokojenosti, na závazky naší společnosti vůči kvalitě poskytovaných služeb našim zákazníkům. Přečíst si také můžete náš zákaznický časopis Voda pro vás.

Vaše požadavky, podněty a dotazy vyřídíme buď telefonicky prostřednictvím Zákaznické linky   nebo osobně na Zákaznickém centru v Kladně a Mělníku.

REZERVUJTE si den a hodinu a přijďte si vyřídit své požadavky i mimo úřední dny v úterý a ve čtvrtek.

 

Žádost o existenci inženýrských sítí a možnost napojení

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Možnost napojení na vodovod a kanalizaci

K možnosti napojení na vodovod či kanalizaci, je nutné vypnit tento formulář a zaslat mailem na info@svas.cz nebo poštou na adresu Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno.

Cena vody v roce 2021

Technické standardy