Úvod Zákazníci

Zákazníci

Středočeské vodárny, a.s., (SVAS) člen skupiny Veolia Voda, jsou provozovatelem vodovodů a kanalizací v majetku obcí a měst, které se nachází na území bývalých okresů Kladno, Mělník, části Prahy východ a západ, části okresů Rakovník a Mladá Boleslav.

V části zákazníci vám nabízíme informace potřebné pro zřízení vodovodní a kanalizační přípojky a týkající se smluvního vztahu,  měření spotřeby a  fakturace. Pro větší přehled si můžete aktivovat zákaznický účet online a stáhnout potřebné formuláře, kanalizační řády, ceníky služeb, atd.. Podívat se můžete také na průzkum spokojenosti, na závazky naší společnosti vůči kvalitě poskytovaných služeb našim zákazníkům. Přečíst si také můžete náš zákaznický časopis Voda pro vás.

Vaše požadavky, podněty a dotazy vyřídíme buď telefonicky prostřednictvím Zákaznické linky   nebo osobně na Zákaznickém centru v Kladně a Mělníku.

REZERVUJTE si den a hodinu a přijďte si vyřídit své požadavky i mimo úřední dny v úterý a ve čtvrtek.

 

Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2023

Technické standardy