Úvod Zákazníci Průzkum spokojenosti

Průzkum spokojenosti

S úrovní poskytovaných služeb je celkově spokojeno 90% zákazníků Středočeských vodáren, a.s. (SVAS), ukázal to  telefonický průzkum spokojenosti, který na podzim 2017 pro společnost Středočeské vodárny provedla nezávislá agentura.

Průzkum potvrdil spokojenost s profesionalitou zaměstnanců

   Spokojenost s profesionálním přístupem zaměstnanců SVAS vyjádřilo 93% respondentů. S chováním a vystupováním odečítače vodoměru je spokojeno dokonce 100 %.

Spokojenost s plynulostí dodávky vody je na 96%

   V rámci průzkumu měli zákazníci možnost vyjádřit se k plynulosti dodávek vody. Plných 97 % respondentů je s plynulostí dodávky vody spokojeno.

Spokojenost s kvalitou pitné vody

   S kvalitou dodávané pitné vody je spokojeno na 90 % dotázaných respondentů. Průzkum ukázal, že nejvíce s kvalitou vody jsou spokojeni zástupci bytových družstev (92 %) a respondenti do věku 39 let (94 %).

Používání vody z kohoutku na pití roste

   Zákazníci vyjádřili svou spokojenost i s kvalitou dodávané pitné vody 89 %. S tím souvisí i pití vody z vodovodu. Již 83 % dotázaných zákazníků používá vodu z kohoutku na pití, což představuje v porovnání s rokem 2006 nárůst o 80%. Vodu z kohoutku častěji pijí mladší respondenti. Tyto výsledky odpovídají projektům na podporu pití vody z vodovodu. Nejúspěšnějším projektem je Čerstvá kohoutková? Stačí říct!, který se snaží o navrácení kohoutkové vody zpět do našich restaurací.

 

Podzimního průzkumu se zúčastnilo 400 respondentů z Mělnicka, Kladenska a Slánska z řad majitelů rodinných domů, správců bytových domů či bytových družstev, průmyslových zákazníků a firem. 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Cena vody v roce 2019

Kvalita pitné vody

Technické standardy