Úvod Zákazníci Průzkum spokojenosti ukázal nové možnosti

Průzkum spokojenosti ukázal nové možnosti

S úrovní poskytovaných služeb bylo celkově spokojeno 92 % zákazníků Středočeských vodáren, a.s., což je nad úrovní dlouhodobého průměru trhu podobných segmentů, který dosahuje 89 %. Ukázal to poslední telefonický průzkum spokojenosti, který každoročně pro společnost Středočeské vodárny provádí nezávislá agentura.

Průzkum potvrdil spokojenost s profesionalitou zaměstnanců

Spokojenost s profesionálním přístupem zaměstnanců SVAS vyjádřilo 94 % respondentů. S chováním a vystupováním odečítače vodoměru je spokojeno dokonce 100 %.

Spokojenost s plynulostí dodávky vody je na 96 %

V rámci průzkumu měli zákazníci možnost vyjádřit se k plynulosti dodávek vody. Plných 96 % respondentů je s plynulostí dodávky vody spokojeno.

Spokojenost s kvalitou pitné vody

S kvalitou dodávané pitné vody je spokojeno na 90 % dotázaných respondentů. Průzkum ukázal, že nejvíce s kvalitou vody jsou spokojeni zástupci firem (92 %), což představuje nárůst o 4 % oproti loňskému roku.

 

Podzimního výzkumu v roce 2018 se zúčastnilo 400 respondentů z Mělnicka, Kladenska a Slánska z řad majitelů rodinných domů, správců bytových domů či bytových družstev, průmyslových zákazníků a firem. 

Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2022

Technické standardy