Úvod Vše o vodě Pitná voda Kvalita vody Přehled obcí podle vodovodů, kvalita a tvrdost

Přehled obcí podle vodovodů, kvalita a tvrdost

Příslušnost obcí k jednotlivým vodovodům

Tvrdost vody je v tabulce na konci dokumentu.

Průměrné hodnoty vybraných ukazatelů naleznete v samostatných dokumentech v souboru Kvalita vody nebo pokud kliknete na jednotlivé názvy vodovodů (např. viz níže KSKM Mělnická Vrutice), proklikem se dostaneme přímo na požadované ukazatele kvality vody. 

KSKM Mělnická Vrutice

Okres Mělník:

Byšice, Čečelice, Dolany, Dřínov, Hostín, Hostín u Vojkovic, Chlumín, Chvatěruby, Kly, Kly - Kelské Vinice, Kly – Větrušice, Kly – Záboří, Kozomín, Kralupy, Kralupy – Zeměchy, Libiš, Liblice, Malý Újezd, Malý Újezd – Jelenice, Malý Újezd – Vavřinec, Nedomice, Nelahozeves, Nelahozeves – Lešany, Neratovice, Neratovice – Byškovice, Neratovice – Horňátky + Korycany, Neratovice – Lobkovice, Nová Ves – Miřejovice, Nová Ves - Staré Ouholice, Obříství, Ovčáry, Postřižín, Tišice, Tišice – Chrást, Tišice – Kozly, Tuháň + Červená Píska, Újezdec, Úžice, Úžice – Kopeč, Úžice – Netřeba, Velký Borek, Velký Borek - Malý Borek, Velký Borek - Mělnická Vrutice, Veltrusy, Vojkovice, Vojkovice – Bukol, Vojkovice - Dědibaby + Křivousy, Všestudy + Dušníky, Všetaty + Přívory, Zálezlice, Zlončice, Zlosyň

Okres Kladno:

Beřovice, Blevice, Brandýsek, Braškov – část, Braškov – Toskánka, Braškov – Valdek, Bratronice - Dolní Bezděkov, Cvrčovice, Doksy HTP, Dolany u Kladna, Dřetovice, Hobšovice + Křovice- Skúry, Horní Bezděkov, Hostouň, Hřebeč, Jemníky, Knovíz, Koleč, Koleč – Mozolín, Koleč-Týnec, Malé Kyšice, Malé Přítočno, Otvovice, Pavlov, Pchery + Theodor, Pletený Újezd, Podlešín, Slaný – Blahotice, Slaný – Dolín, Slaný – Želevčice, Stehelčeves, Svárov, Třebichovice – Saky, Unhošť + Nouzov, Velké Přítočno, Vinařice, Zákolany + Kováry, Zákolany - Trněný Újezd, Zvoleněves, Želenice, Žižice, Žižice – Drnov, Žižice – Luníkov, Žižice – Osluchov, Žižice – Vítov,

Okres Praha východ:

Bašť, Dřísy, Hovorčovice, Husinec, Husinec – Řež, Klecany, Kojetice, Konětopy, Líbeznice, Máslovice, Měšice, Odolena voda, Předboj, Sedlec u Líbeznic, Větrušice, Vodochody + Hoštice, Zdiby, Zdiby – Brnky,

Okres Praha západ:

Červený Újezd, Holubice + Kozinec, Libčice, Ptice, Svrkyně, Tursko, Úhonice

KSKM Liběchovka

Okres Mělník:

Býkev, Býkev – Jenišovice, Cítov, Dolní Beřkovice, Dolní Beřkovice – Vliněves, Horní Počaply, Horní Počaply – Křivenice, Hořín – Vrbno + Zelčín, Hořín + Brozánky, Jeviněves, Lužec, Mělník – Vehlovice, Spomyšl, Vraňany + Mlčechvosty

KSKM Klíčava

Okres Kladno:

Běleč, Braškov – část, Bratronice, Doksy, Družec, Hradečno, Hradečno - Nová Studnice, Hrdlív, Kačice, Kamenné Žehrovice – část, Kyšice, Lány, Lány – Vašírov, Ledce u Smečna, Lhota, Malíkovice, Malíkovice – Hvězda, Smečno, Stochov, Stochov – Čelechovice, Stochov – Honice, Tuchlovice, Velká Dobrá, Žilina

Okres Rakovník:

Mšec, Mšecké Žehrovice, Mšecké Žehrovice – Lodenice, Nové Strašecí, Nové Strašecí – Pecínov, Ruda, Rynholec

KSKM  ZV Lidice

Okres Kladno:

Buštěhrad, Kladno – Dubí, Kladno – Vrapice, Lidice, Makotřasy

KSKM Kladno – ZV Lacinova

Okres Kladno:

Kladno část:

Arbesova, Baráčkova, Čechova, Dělnická, Divadelní, Dlouhá, Dr. Steinera, Fügnerova, Gen. Klapálka, H. Halířové, Hálkova, J. Hory, J. Merhauta, J. Písaříka, Jeronýmova, Kaprova, Kročehlavská, M. Majerové, Máchova, Nezamyslova, Nučická, Ocelárenská, P. Holého, Palackého, Partyzánská, Patejdlova, Rooseveltova, Rybná, Soběslavova, Sokolská, Školská, Štěpánská, Štítného, U Školy, Úzká, Vinšova, Zahradní, A. Kouly, Anýžová, Buštěhradská, Ininova, Hradčanská, Hlohová, Jánská, Fričova, Lidická, Lesní, Přemyslova, Raisova, Šaldova, Šmídova, Dubská, Hřbitovní, Huťská, J. V. Sládka, Lesík, Manž. Topinkových, Mařákova, Průmyslová, Příční, Slánská, Táboritská, Tuchoraz, U Haldy, Železárenská, Dříň, Motyčín 1/2, Štěpánka, Meisnerova, U pivovaru, B. Němcové, Dvořákova, Erbenova, Fügnerova, Hnidouská, Hutnická, I. Olbrachta, K. Čapka, Kladenská, M. Majerové, Motyčínská, Na Cikánce, Na Kopci, Nám. 9. května, P. Holého, P. Jilemnického, Pod Šibencem, Sokola Tůmy, Trojanova, Tyršova, Újezdská, Úzká, V. Dundra, Wolkerova

KSKM  Studeněves

Okres Kladno:

Jedomělice, Libovice, Řisuty, Studeněves, Tuřany + Byseň

KSKM – Studeněves, Vrutice, Kvíček (Slaný)

Okres Kladno:

Beřovice – Bakov, Dřínov, Jarpice, Královice, Přelíc, Slaný, Slaný – Otruby, Slaný – Trpoměchy, Šlapanice,

KSKM Mělník

Okres Mělník:

Mělník, Velký Borek - Skuhrov

KSKM Kladno

Okres Kladno:

Kamenné Žehrovice – část, Kladno – hlavní část (menší části viz KSKM Lidice a KSKM Lacinova), Tuchlovice – Srby

Oblast ZV Libušín:

Libušín, Libušín Důl, Svinařov, Třebichovice

KSKM Slanovod

Okres Kladno:

Černuc, Černuc – Bratkovice + Nabdín, Černuc – Miletice, Hospozín, Chržín, Chržín - Dolní Kamenice, Chržín - Budihostice, Kmetiněves, Neuměřice, Poštovice, Sazená, Slatina, Uhy, Velvary, Velvary – Ješín, Velvary – Nové Uhy, Velvary - Velká Bučina

Okres Mělník:

Ledčice, Nová Ves, Nová Ves - Nové Ouholice, Nová Ves – Vepřek, Olovnice

KSKM Želivka

Okres Praha západ:

Jeneč

Vodovod Mšeno

Okres Mělník:

Dobřeň, Dobřeň – Jestřebice, Dobřeň – Střezijovice, Chorušice, Chorušice – Choroušky, Chorušice - Velký Újezd, Kadlín, Kadlín – Ledce, Kanina, Kokořín, Kokořín – Březinka, Kokořín - Janova Ves, Kokořín – Kokořínek, Kokořín – Šemanovice, Kokořín – Truskavna, Lobeč, Medonosy - Nové Osinalice, Mšeno, Mšeno – Hradsko, Mšeno – Romanov, Mšeno – Sedlec, Mšeno – Skramouš, Mšeno – Vojtěchov, Nebužely, Stránka, Stránka – Ostrý, Stránka – Tajná, Střemy, Střemy – Jenichov, Vidim, Vysoká, Vysoká – Bosyně, Vysoká – Chodeč, Vysoká – Rymáň, Vysoká – Strážnice, Vysoká – Střednice, Želízy – Sitné, Žluč

Okres Mladá Boleslav:

Boreč, Boreč – Žebice, Katusice – Doubravice, Katusice – Trnová, Kluky, Vrátno

Vodovod Lhotka

Okres Mělník:

Lhotka, Lhotka - Hleďsebe

Vodovod Řepín

Okres Mělník:

Řepín, Řepín - Živonín

Vodovod Zahájí

Okres Mělník:

Zahájí

Vodovod Vysoká Libeň

Okres Mělník:

Mělnické Vtelno, Mělnické Vtelno – Radouň, Mělnické Vtelno - Vysoká Libeň

Tvrdost vody v jednotlivých vodovodech 

VODOVOD

KSKM Kladno

KSKM Kladno  ZV Libušín

KSKM Kladno     ZV Lacinova

KSKM Klíčava

KSKM Liběchovka

KSKM Mělnická Vrutice

Celková tvrdost °N

17,9

16,1

17,3

11,8

20,0

20,2

Celková tvrdost  mmol/l

3,2

2,9

3,1

2,1

3,6

3,6

 

VODOVOD

KSKM Mělník

KSKM Slanovod

KSKM Slaný

KSKM Studeněves

KSKM    ZV Lidice

KSKM Želivka

Celková tvrdost °N

19,6

18,5

25,8

30,2

29,1

16,2

Celková tvrdost  mmol/l

3,5

3,3

4,6

5,4

5,2

2,9

 

VODOVOD

Lhotka

Mšeno

Řepín

Vysoká Libeň

Zahájí

Celková tvrdost °N

18,1

11,2

18,6

23,8

23,5

Celková tvrdost  mmol/l

3,2

2,0

3,3

4,3

4,2

 

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Cena vody v roce 2019

Kvalita pitné vody

Technické standardy