Úvod Aktuality Výsledku průzkumu ve vodárně v koši nekončí.

Výsledku průzkumu ve vodárně v koši nekončí.

Výsledku průzkumu ve vodárně v koši nekončí.

1. říjen 2013

Středočeské vodárny mají nové logo.
 

Společnost Středočeské vodárny, a.s. (SVAS) začíná využívat od října t.r. nové vlastní logo. Tím se zpřehlední komunikace mezi společností a jejími zákazníky.

Dosud SVAS používalo logo jednoho ze svých akcionářů – společnosti Veolia Voda (VV). Nové logo ode dneška se bude postupně uvádět na všech dokumentech, formulářích, autech a ostatních propagačních předmětech.

Logo Veolia Voda využívaly i ostatní pobočky ze skupiny VV. Při vnímání široké veřejnosti se mohly stírat rozdíly mezi jednotlivými dodavateli vody. Z loňského průzkumu spokojenosti vyplynulo, že 60% dotazovaných respondentů uvedlo název dodavatele vody Veolia a jen 17% název Středočeské vodárny. Proto společnost přistoupila k zavedení nového loga. To by mělo přispět k účinnější prezentaci společnosti SVAS u svých odběratelů a správně je nasměrovat při řešení nejrůznějších dotazů a požadavků nebo hlášení poruch a havárií.

Nový symbol Středočeských vodáren je tvořen postupně se zvětšujícími body, které naznačují pohyb vody ve víru, zároveň odkazují k bublinám ve vodě a vodnímu cyklu. Modrá barva symbolizuje vodu a zelená čistotu přírody.

Autorem nového loga, vizuálního stylu a manuálu je renomované grafické studio Dynamo design s.r.o.

Středočeské vodárny jsou provozovatelem vodohospodářského majetku na území bývalých okresů Kladno, Mělník, části Prahy východ a západ, části okresů Rakovník a Mladá Boleslav. Akcionáři společnosti Středočeské vodárny jsou Veolia Voda (34 %), Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (32 %) a Severočeská vodárenská společnost, a.s. (34 % akcií).

Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2023

Technické standardy