Úvod Aktuality Havárie vody

Havárie vody

Informace o mimořádných haváriích vodovodních řadů.

Vážený zákazníku, využijte nabídky společnosti Středočeské vodárny, a.s. (SVAS) a aktivujte si nyní službu SMS info. Získáte tak informace o haváriích a plánovaných odstávkách vody, které se týkají vámi zvolené oblasti, a to zcela BEZPLATNĚ přímo do vašeho mobilu.

Tato služba je vhodná i pro zákazníky, kterým handicap nedovolí přečíst si SMS zprávu ve svém mobilním telefonu. Potřebnou informaci mohou získat pomocí hlasových zpráv na mobilní telefon či pevnou linku. Hlasové zprávy mají možnost využívat i ti zákazníci, pro které je čtení SMS zpráv obtížné.

Podrobnější informace a registraci naleznete zde nebo na zákaznické lince 840 121 121 nebo 602 128 127. V případě, že zašlete prostřednictvím SMS zprávu s textem VEOLIA  na číslo 720 001 112, kontaktuje vás operátor zákaznické linky SVAS a provede registraci společně s vámi.

Havárie můžete nahlásit na zákaznickou linku 840 121 121  nebo 602 128 127 nebo prostřednictvím našeho formuláře

 

 

V tuto chvíli nejsou hlášeny žádné havárie.
Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2023

Technické standardy