Úvod Aktuality Vodárny varují před nepoctivci

Vodárny varují před nepoctivci

Vodárny varují před nepoctivci

24. duben 2013

Včera byly Středočeské vodárny, a.s. (SVAS) upozorněny naším odběratelem, že v Mělníce v Pražské ulici se pohybuje osoba vydávající se za pracovníka – odečítače Středočeských vodáren.

Jménem vodárny se muž středního věku domáhá vstupu do objektů za účelem údajné výměny stávajícího vodoměru za digitální s doplatkem za ventil ve výši 1 290 Kč. Bohužel zákazník částku uhradil a po odchodu podvodníka zjistil, že mu chybí hotovost ve výši 6 000 Kč.

Varujeme všechny naše odběratele před zneužitím důvěry podvodníky, kteří je mohou v nestřeženém okamžiku připravit o jejich hotovost.

Upozorňujeme naše zákazníky, že v žádném případě naši pracovníci v místě jejich bydliště nepřijímají žádnou finanční hotovost. Zaplacení poplatků za služby či za vodné a stočné Středočeským vodárnám je možné pouze na základě zaslané faktury, která se může uhradit poštovní poukázkou, bankovním převodem nebo hotovostní platbou přímo na zákaznickém centru společnosti v Mělníce a na Kladně.

Doporučujeme našim zákazníkům, aby požadovali vždy na zaměstnanci SVAS předložení identifikační karty (viz ilustrační fotografie zaměstnance SVAS včetně identifikační karty). K ověření totožnosti pracovníka vodáren lze využít i telefonní číslo zákaznického centra společnosti - 840 121 121, na které se lze dovolat 24 hodin denně.

Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2022

Technické standardy