Úvod Aktuality Ušetřit při zaplacení faktury?  Je to možné, pokud se k platbě

Ušetřit při zaplacení faktury? Je to možné, pokud se k platbě

Ušetřit při zaplacení faktury?  Je to možné, pokud se k platbě

11. prosinec 2013

za vodné a stočné použije terminál Sazky!

Již 3 890 plateb za vodné a stočné od zákazníků Středočeských vodáren, a.s. (SVAS) se uskutečnila prostřednictvím terminálů společnosti SAZKA před jinými formami úhrad faktur. Od ledna do konce října 2013 bylo uhrazeno přes on - line terminály více než šest milionů sedm set tisíc Kč, což v průměru dělá 1 718 Kč za jednu transakci.   

Výhodou této služby je pouze 15korunový poplatek, který se nemění ani podle výše placené částky. Pro provedení platby stačí předložit čárový kód umístěný v příloze faktury.

A pár zajímavých informací za letošní rok:

Nejvyšší jednorázová částka uhrazená přes on –line terminály Sazky byla v červenci ve výši 57 047 Kč, následuje únor s 38 042 Kč a červen se pyšní s úhradou faktury za vodné a stočné ve výši 27 815 Kč.

Na 4500 on - line terminálů společnosti SAZKA (kromě terminálů na pobočkách České pošty) je připraveno pro zákazníky vodárenských společností ze skupiny Veolia Voda v supermarketech, večerkách, sázkových kancelářích nebo čerpacích stanicích otevřených i ve večerních hodinách nebo nonstop.

Žádost o existenci inženýrských sítí a možnost napojení

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Možnost napojení na vodovod a kanalizaci

K možnosti napojení na vodovod či kanalizaci, je nutné vypnit tento formulář a zaslat mailem na info@svas.cz nebo poštou na adresu Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno.

Cena vody v roce 2021

Technické standardy