Úvod Aktuality Středočeské vodárny obnovily službu placení faktur přes terminály Sazky

Středočeské vodárny obnovily službu placení faktur přes terminály Sazky

Středočeské vodárny obnovily službu placení faktur přes terminály Sazky

19. březen 2012

Společnost Středočeské vodárny obnovily zákazníky oblíbenou službu, která umožňuje hradit faktury za vodné a stočné na terminálech společnosti Sazka. Široká dostupnost těchto terminálů není jedinou výhodou, klienti ušetří také na poplatcích.

Od 19. března 2012 mohou zákazníci společností skupiny Veolia Voda (Pražské vodovody a kanalizace, a.s., Severočeské vodovody a kanalizace, a.s., MORAVSKÁ VODÁRENSKÁ, a.s. Středočeské vodárny, a.s, VODÁRNA PLZEŇ a.s., 1. SčV, a.s. a Královéhradecká provozní, a.s., RAVOS, s.r.o., Vodohospodářská společnost Sokolov, s.r.o, Vodospol s.r.o.), kteří platí vodné a stočné nebo zálohy fakturou, využít obnovené služby a zaplatit na jednom ze 4300 terminálů SAZKY (kromě terminálů na pobočkách České pošty).

On-line terminály společnosti SAZKA jsou snadno dostupné – v supermarketech, večerkách, sázkových kancelářích nebo čerpacích stanicích otevřených i ve večerních hodinách nebo nonstop. Možnost využít tohoto způsobu úhrady faktury mají tedy i zákazníci v menších městech a na venkově. K provedení platby stačí předložit čárový kód umístěný na faktuře.

Nespornou výhodou této služby je pouze 15korunový poplatek, který se, na rozdíl od poplatků na poště, nemění ani podle výše placené částky.

„Možnost placení faktur nebo záloh za vodné a stočné pomocí čárového kódu byla našimi zákazníky velmi oblíbena, zvláště díky široké dostupnosti terminálů a jednoduchému způsobu úhrady. Věříme, že služby budou brzy využívat nejen zákazníci, kteří na ni byli zvyklí, ale že přiláká také nové zájemce“ říká Marcela Dvořáková, výkonná ředitelka marketingu a komunikace společnosti VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.

 

 

 

VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.

Veolia Voda Česká republika je největší společností na českém vodohospodářském trhu. Své služby poskytuje čtyřem milionům obyvatel z 1 300 měst a obcí a zajišťuje vodní hospodářství pro více než 40 průmyslových podniků. Společnost zaměstnává 5 284 osob. Veolia Voda Česká republika provozuje 21 835 km vodovodních sítí a 12 021 km stokových sítí. K tomu zajišťuje provoz 164 úpraven vody a 413 čistíren odpadních vod.

 

Sazka sázková kancelář

SAZKA sázková kancelář, a.s., převzala k 1. 11. 2011 podnikatelskou činnost SAZKA, a.s., která se na jaře 2011 dostala do insolvence a poté do konkurzu. Nyní provozuje největší loterijní společnost v České republice s cca 90% tržním podílem Hlavními produkty společnosti jsou číselné loterie s nejznámější hrou Sportka. Kromě číselných loterií jsou v produktové nabídce stírací losy, sportovní kurzové sázky a rychloobrátkové hry. Druhým pilířem jsou neloterní produkty, kde stěžejní postavení zaujímá dobíjení mobilních telefonů, prodej vstupenek a zprostředkování plateb za služby a zboží. Své produkty SAZKA sázková kancelář, a.s., poskytuje prostřednictvím unikátní prodejní sítě 6 300 prodejních míst umístěných po celé České republice. Vlastníky společnosti jsou skupiny KKCG a PPF.

Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2022

Technické standardy