Úvod Aktuality Slunce získalo ve vodárně 16 000 korun

Slunce získalo ve vodárně 16 000 korun

Slunce získalo ve vodárně 16 000 korun

28. listopad 2013

Pomáhat potřebným je v době krize více než důležitá věc. A pomoc prostřednictvím prodejní akce poskytne nejen užitek

ve formě získaných finančních prostředků, ale přinese i radost z nakoupených výrobků.

Po velkém úspěchu akce z uplynulých mezi zaměstnanci Středočeských vodáren, byla středa 27. listopadu již po páté prodejním dnem výrobků klientů Nadačního fondu Slunce pro všechny. 

V letošním roce byly připraveny nejen výrobky dospělých klientů, ale i dětí ze speciální mateřské a základní školy patří rovněž pod nadační fond. Prodejci neměli čas vybalovat zboží, protože přímo pod jejich rukama si zaměstnanci již zamlouvali ten či onen adventní věc, toto cukroví, tento vánoční svícen. Takže než stačily „paní prodavačky“ všechno vybalit, polovina přivezených věcí již byla rozebrána. Velký ohlas jako vždy měly adventní věnce, vánoční cukroví, voňavé sáčky a nově ozdoby z proutí. Zaměstnanci bez rozdílu pohlaví zapomněli na svá předsevzetí nemlsat a sacher dort s ořechovými řezy obratem byly vyprodány.

To, že v loňském roce se nakoupilo výrobků za 15 100 Kč, nám připadalo jako věc neskutečná, ale letošní zájem o výrobky předčil všechna očekávání. Nadační fond Slunce pro všechny získal prodejem svých výrobků od zaměstnanců vodárny částku 16 000 Kč. A to je dárek nad dárky!

Žádost o existenci inženýrských sítí a možnost napojení

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Možnost napojení na vodovod a kanalizaci

K možnosti napojení na vodovod či kanalizaci, je nutné vypnit tento formulář a zaslat mailem na info@svas.cz nebo poštou na adresu Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno.

Cena vody v roce 2021

Technické standardy