Úvod Aktuality Nová služba pro zákazníky – zobrazení provozních událostí na Google mapě

Nová služba pro zákazníky – zobrazení provozních událostí na Google mapě

Nová služba pro zákazníky – zobrazení provozních událostí na Google mapě

29. červen 2012

Dnes byla spuštěna na webových stránkách Středočeských vodáren, a.s., (SV) – www.svas.cz - nová služba pro zákazníky. Jedná se o zobrazování provozních událostí na Google mapě.

Od tohoto okamžiku má zákazník možnost si provozní událost nejen ve Středočeských vodárnách, ale i ve všech pobočkách v rámci skupiny Veolia Voda prohlížet na mapě.

„Na mapě se budou zobrazovat místa, kde došlo k přerušení dodávky vody a rovněž i místa, kde se plánuje odstávka. Zákazník si může vyhledat, zda v místě své nemovitosti, ať v okrese Kladno či Teplice nedošlo k přerušení dodávky vody. Pokud došlo k havárii nebo k plánované odstávce, dozví se z údajů ukrytých pod konkrétním bodem údaj, po kterou dobu nepoteče voda a zda je zajištěno náhradní zásobování,“ informoval Jiří Mach, manažer správy technických dat SV.

 „Cílem je větší informovanost o aktuálních haváriích a plánovaných odstávkách. V současné době o těchto událostech je odběratel informován prostřednictvím webových stránek společnosti, SMS Info a prostřednictvím obecních a městských úřadů. Jenom pro upřesnění – červené značení znamená aktuální přerušení, modrá barva značí plánovanou odstávku,“ řekl na závěr Jiří Mach.

 

 

Portál vyjadřování a objednávek

Potřebujete zjistit polohu vodárenských sítí nebo získat technické vyjádření k Vašemu stavebnímu záměru? Využijte prosím Portál vyjadřování a objednávek, který naleznete zde.

Cena vody v roce 2022

Technické standardy