Úvod Média Tiskové zprávy 2020 Novým provozovatelem vodohospodářského zařízení na Slánsku je společnost Slavos Slaný, s.r.o.

Novým provozovatelem vodohospodářského zařízení na Slánsku je společnost Slavos Slaný, s.r.o.

Novým provozovatelem vodohospodářského zařízení na Slánsku je společnost Slavos Slaný, s.r.o.

6. leden 2020

Vodohospodářské zařízení ve městě Slaný a obcích na Slánsku

nově provozuje od 1. 1. 2020 společnost Slavos Slaný, s.r.o.

Společnost Středočeské vodárny, a.s. (SVAS), která od roku 2005 v dané oblasti působila, měla uzavřenou smlouvu o provozování vodárenské infrastruktury v majetku města Slaný a Vodohospodářského sdružení obcí Slánské oblasti do 31. 12. 2019. SVAS připravila jednotlivé kroky k předání vodohospodářské infrastruktury vlastníkovi a provozovateli k tomuto datu. Veškerým subjektům se bezproblémové předání podařilo provozovaného majetku bez dopadu na odběratele.

Společnost Slavos Slaný, s. r. o. tak působí ve městě Slaný a v obcích Beřovice, Dřínov, Hobšovice, Jedomělice, Jemníky, Knovíz, Královice, Libovice, Líský, Pozdeň, Podlešín, Přelíc, Řisuty, Studeněves, Tuřany, Zvoleněves, Želenice, Žižice.

Žádost o existenci inženýrských sítí a možnost napojení

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost a informace vám bude zaslána.

Možnost napojení na vodovod a kanalizaci

K možnosti napojení na vodovod či kanalizaci, je nutné vypnit tento formulář a zaslat mailem na info@svas.cz nebo poštou na adresu Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno.

Cena vody v roce 2021

Technické standardy