Úvod O společnosti Volná místa

Volná místa

Společnost Středočeské vodárny hledají zájemce na 3 pracovní pozice (viz níže):

1.

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       OBSLUHA ZAŘÍZENÍ ČISTÍRNY ODPADNÍCH VOD

SPOLEČNOST:                             Středočeské vodárny, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:            Slaný

PRACOVNÍ POMĚR:                     Práce na plný úvazek

SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou (s možností prodloužení na dobu neurčitou)

DATUM NÁSTUPU:                       dle dohody

BENEFITY:                                   příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění; nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

Pracovní náplň

  • zajištění provozních činností čistírny odpadních vod ve Slaném - Blahotice (nepřetržitý provoz)

 Nabízíme

  • Zázemí silné nadnárodní společnosti
  • Perspektivu a jistotu ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • SO s výučním listem výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny „B“
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost, flexibilita
  • Praxe v oboru výhodou
  • Znalost dalších prací v údržbě a zkušenosti s ČOV výhodou
  • Odborná znalost elektro dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. § 6 výhodou

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete prosím svůj aktuální strukturovaný životopis elektronicky na email andrea.rabasova@svas.cz, nebo poštou na adresu: Středočeské vodárny, a.s., U Vodojemu 3085, 272 80 Kladno

2.

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       MONTÉR VODOVODŮ

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Mělník

SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu: určitou (s možností prodloužení na dobu neručitou)

PRACOVNÍ DOBA:                        Od: 07:00 hod.  do: 15:00 hod.

DATUM NÁSTUPU:                       Dle dohody

BENEFITY:                                     příspěvek na stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, vzdělávací kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další

  • provádění provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní síti a vodárenských objektech

Nabízíme

  • Zázemí a stabilitu silné nadnárodní společnosti

Požadujeme

  • SO s výučním listem (nejlépe v oboru instalatér)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ („C“ výhodou)
  • svářečský průkaz (autogen) výhodou
  • fyzická zdatnost
  • praxe v oboru výhodou

3.

NÁZEV PRACOVNÍ POZICE:       Administrátor IS Helios Green

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:             Kladno

SMLUVNÍ VZTAH:                         Smlouva na dobu určitou

BENEFITY:                                   příspěvek na stravování/stravenky, dovolená nad rámec  Zákoníku práce, sick days, vzdělávací kurzy; příspěvek na životní/penzijní připojištění;  nadstandardní preventivní péče; firemní akce a další.

  • zodpovědnost za chod informačního systému Helios Green
  • provádět kompletní správu prostředí IS HG, včetně údržby serverů pro informační systém
  • tvorba šablon pro tiskové sestavy
  • navrhovat a optimalizovat workflow
  • spolupracovat na rozvoji a optimalizaci procesů
  • poskytovat technickou podporu uživatelům systému
  • spravovat komunikační rozhraní IS HG na ostatní IS (controlling, GIS, ZIS, mobilní aplikace)

 Nabízíme

  • zázemí silné nadnárodní společnosti
  • jistotu a stabilitu velké firmy
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
  • možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme

  • dobrá znalost relačních ERP DB systémů, výhoda znalost správy IS Helios Green
  • dobrá znalost správy MS SQL serveru včetně jazyku SQL a MS Windows serveru
  • zkušenost s administrací a podporou uživatelů ERP systémů, IS Helios Green výhodou
  • znalost MS IIS výhodou
  • znalost MS Excel / VBA
  • základní znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • řidičský průkaz skupiny B
  • zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • ochotu učit se novým věcem
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Žádost o existenci inženýrských sítí

Potřebujete zjistit, zda na vašem pozemku jsou vodovodní a kanalizační sítě? Pak vyplňte žádost

a informace vám bude zaslána.

Cena vody v roce 2019

Kvalita pitné vody

Technické standardy